Inloggen

Wijkvernieuwing Welgelegen

Home Öffentliche Ausschreibungen

Aankondiging van een openbare aanbesteding georganiseerd door Gemeente Haarlemmermeer

Er is een nieuwe mogelijkheid voor een openbare aanbesteding gepubliceerd.
Ontdek de nieuwste openbare aanbestedingen georganiseerd door instellingen en organisaties in het land.

Organisator

Gemeente Haarlemmermeer

Aanbestedingstitel: Nederland – Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden – Wijkvernieuwing Welgelegen

  • Inkoopaankondigingen
  • Bestekdocumenten
  • Algemene voorwaarden
  • Inschrijvers en leveranciers
  • EU-financiering
  • Uitvoeringscontracten
  • Beoordeling van offertes
  • Transparantie in aanbestedingen

Publicatiedatum van de aankondiging:

2026-08-28

Uitvoeringslocatie van het werk:

Hoofddorp

De geplande interventie in deze aanbesteding vindt plaats op het grondgebied van Hoofddorp.
Er is geen uitvoeringsperiode vermeld in deze procedure.
Volgens de informatie uit de aankondiging wordt de procedure uitgevoerd door Gemeente Haarlemmermeer.
Centraal in deze aanbestedingsprocedure staat het project "Wijkvernieuwing Welgelegen", dat is ontworpen om in specifieke behoeften te voorzien.
De CPV-code 45200000 verbonden aan dit contract verwijst naar: Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden.

Beschrijving van de aanbesteding:

Project Wijkvernieuwing Welgelegen Nieuw-Vennep is het integraal aanpakken van een groot deel van de wijk Welgelegen in Nieuw-Vennep. In dit project worden de verhardingen, riolering en groen vernieuwd. De plangrenzen zijn globaal de Venneperweg, Westerdreef, Noorderdreef, Wageningenstraat en Van Bemmelenstraat. In deze wijk wordt het bestaande gemengde stelsel, bestaande uit een beton riool, grotendeels vervangen door een nieuw gemengd stelsel van kunststof, dit is ca. 2.900 m riool met een diameter variërend van rond 250 t/m 500mm. Daarnaast wordt een nieuw DT-stelsel aangelegd bestaande uit ca. 3.600 m PE-buis met diameters variërend van rond 200 t/m rond 500mm. Ook wordt verspreid over 4 locaties ca. 220 m duiker van beton rond 1000mm aangelegd. Er wordt op 3 locaties 90 m duiker van beton rond 500mm opgebroken en ca. 11.500 m2 asfalt, 20.000 m2 tegels, 6.000 m2 betonstraatstenen en 4.000 m2 klinkers opgebroken. De nieuwe aanleg bestaat uit het aanbrengen van klinkers (ca. 4.000 m2 hergebruik), betontegels (20.000 m2) en betonstraatstenen (11.500 m2). De rijbanen worden als V-vorm ingericht, inclusief grondverbetering onder de fundering van menggranulaat met geogrid wapening. Ook wordt het groen in de wijk aangepakt (300 are verwijderen en 160 are aanleg) en wordt de wijk klimaat adaptief ingericht door o.a. de aanleg van groenparkeren (3.500 m2), een wadi (400 m3 ontgraving) en twee buffervijvers (4.700 m3 ontgraving) met SIMMBA-stuw en tussenliggende ø1000mm duikers. De nutsbedrijven vervangen sinds april 2025 grootschalig hun gas-, water-, LS- en MS-netten. Deze zullen grotendeels klaar zijn bij aanvang van de werkzaamheden. De Haarlemmermeerpolder is door Rijnland aangeduid als ‘kwetsbaar kwelgebied’. Onderzoek heeft uitgewezen dat er naast kweldruk, en daarmee opbarstrisico's, ook een hoog ijzergehalte in het grondwater aanwezig is binnen het projectgebied. Aerius-berekeningen in de voorbereiding hebben aangetoond dat het werk niet uitgevoerd kan worden zonder een mate van elektrificatie van het te gebruiken materieel. De gemeente beoogt een partij te contracteren: die garandeert en feitelijk in staat is dat hij het bestek uit kan voeren en ook uit zal voeren. Nadere informatie zoals het RAW-bestek wordt in de 2e fase verstrekt aan die partijen die geselecteerd zijn om deel te nemen aan deze gunningfase. Geraamde waarde van deze opdracht is ca. 10 miljoen euro. De werkzaamheden zullen 1 maart 2027 moeten starten.

...

🔒 Om alle details van deze aanbesteding te bekijken, log dan in of maak een gratis account aan.

  • Met uw account kunt u:
  • ✅ E-mailmeldingen ontvangen over nieuwe aanbestedingen
  • ✅ Aanbestedingen zoeken op basis van relevante criteria
  • ✅ Volledige lijsten met aanbestedingen bekijken
  • ✅ Aanbestedingen opslaan en volgen die u interesseren



Registreer u nu en ontdek GRATIS openbare aanbestedingen gedurende 60 dagen!

Monitoring van openbare aanbestedingen in Nederland en België

Verken de interactieve kaart om de openbare aanbestedingen te ontdekken die in de maand Juli in Nederland en België. Elk punt op de kaart geeft een regio aan waar openbare aanbestedingen hebben plaatsgevonden, en de grootte ervan weerspiegelt het totale aantal gepubliceerde aankondigingen in dat gebied. Hierdoor kunt u duidelijk de regio's met de hoogste activiteit op het gebied van overheidsopdrachten identificeren.

Als u toegang wilt tot specifieke details over recente aanbestedingen of als u wilt zien welke aankondigingen gisteren, in de afgelopen week of op een specifieke datum zijn gepubliceerd, nodigen wij u uit om u te registreren op de website. Via uw account kunt u de nieuwste kansen in detail verkennen en gepersonaliseerde meldingen ontvangen wanneer relevante aanbestedingen worden gepubliceerd.


Ontdek nieuwe groeikansen voor jouw bedrijf! Je bent slechts één stap verwijderd van aanbestedingen die de toekomst van jouw onderneming kunnen veranderen.

Vind relevante aanbestedingen in de hele Europese Unie en krijg toegang tot strategische partnerschappen die jouw omzet kunnen verhogen. Profiteer van een intuïtief platform, gepersonaliseerde meldingen en snelle toegang tot de nieuwste kansen in jouw sector!

Ontdek hoe de applicatie werkt