Autentificare

Furnizare ECHIPAMENTE MEDICALE DE REABILITARE ȘI RECUPERARE FUNCȚIONALĂ

Home Licitatii publice

Anunt de licitatie publica organizat de Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix

A fost publicata o noua oportunitate de achizitie publica.
Descoperiti cele mai recente licitatii publice organizate de institutii si organizatii din tara.

Organizator

Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix

Titlul licitatiei: România – Echipamente medicale – Furnizare ECHIPAMENTE MEDICALE DE REABILITARE ȘI RECUPERARE FUNCȚIONALĂ

  • Anunturi de achizitii
  • Caiete de sarcini
  • Termene si conditii
  • Ofertanti si furnizori
  • Finantare UE
  • Contracte de executie
  • Evaluare oferte
  • Transparenta in achizitii

Data publicarii anuntului:

2026-08-13

Loc de implementare a lucrarii:

Baile Felix

Localizarea proiectului este în Baile Felix, locație identificată ca fiind strategică pentru această investiție.
Perioada contractuală indicată este de 12 luni.
Organizatorul oficial, Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix, are rolul de a derula această procedură de achiziție publică.
Se dorește atribuirea unui contract pentru proiectul intitulat "Furnizare ECHIPAMENTE MEDICALE DE REABILITARE ȘI RECUPERARE FUNCȚIONALĂ", care urmărește atingerea unor obiective strategice.
Codul CPV asociat acestui proiect este 33100000, care corespunde categoriei: Echipamente medicale.

Descriere licitatie:

Prezenta achiziție de ECHIPAMENTE MEDICALE DE REABILITARE ȘI RECUPERARE FUNCȚIONALĂ va contribui la îmbunătățirea accesului la tratarea bolnavilor din Oradea si din întreaga țară si cresterea calității actului medical prin furnizarea de echipamente noi pentru dotarea Spitalului Clinic de Recuperare Medicală Băile Felix. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 15 Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari / informatiilor suplimentare in a 10-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor Frecventa si valoarea contractelor care urmeaza sa fie atribuite (daca se cunosc): Contractele subsecvente se vor incheia in functie de fondurile bugetare disponibile, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025. Autoritatea contractanta nu detine informatii exacte cu privire la data și valoarea finanțării. Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii. In functie de valoarea finantarii primite de la Ministerul Sanatatii se va sti si cantitatea care va fi achizitionata prin semnarea contractului subsecvent Contractele subsecvente vor fi incheiate cu ofertantul clasat pe primul loc.

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

Autoritatea contractantă nu deține informații certe privind la valoarea finanțării cheltuielilor de investiții, aceasta putând fi acordată într-o singură tranșă sau mai multe tranșe, în limita sumelor aprobate anual cu această destinație, precum și din alte surse legal constituite, conform programelor de investiții publice aprobate potrivit legii, având în vedere aprobarea ordonatorului principal de credite, Ministerul Sănătății, nr. AFR/3539/13.08.2025 asupra notei de fundamentare nr. 11128/11.08.2025

...

🔒 Pentru a vizualiza toate detaliile acestei licitatii, va rugam sa va autentificati sau sa va creati un cont gratuit.

  • Prin contul dumneavoastra, veti putea:
  • ✅ Primiti notificari despre licitatii noi pe e-mail
  • ✅ Cautati licitatii dupa criterii relevante
  • ✅ Vizualizati listele complete cu licitatii
  • ✅ Salvati si urmariti licitatiile de interes



Inregistrati-va acum si explorati GRATUIT licitatiile publice timp de 60 de zile!

Monitorizarea licitatiilor publice in Romania

Explorati harta interactiva pentru a descoperi licitatiile publice organizate in luna August in Romania. Fiecare punct de pe harta indica o regiune in care au avut loc licitatii publice, iar dimensiunea acestuia reflecta numarul total de anunturi publicate in acea zona. Astfel, puteti observa clar regiunile cu cea mai intensa activitate in domeniul achizitiilor publice.

Daca doriti acces la detalii specifice despre licitatiile recente sau vreti sa vedeti ce anunturi au fost publicate ieri, ultima saptămână sau la o data specifica, va invitam sa va inregistrati pe site. Prin contul dvs. , veti putea explora in detaliu cele mai noi oportunitati si veti putea primi notificari personalizate atunci cand apar licitatii relevante pentru dumneavoastra.


Explorati noi oportunitati de crestere pentru afacerea dvs.! Sunteti doar la un pas distanta de licitatiile care pot transforma viitorul companiei dvs.

Descoperiti licitatii relevante din intreaga Uniune Europeana si accesati parteneriate strategice care va pot creste cifra de afaceri. Profitati de o platforma intuitiva, notificari personalizate si acces rapid la cele mai recente oportunitati din domeniul dvs.!

Descoperiti cum functioneaza aplicatia