Autentificare

“Furnizare echipamente IT si solutii software” in cadrul proiectului ”DIGITALIZARE@ICFundeni” Nr. 2088/169/1.3.3/13.03.2025, finantat prin Planul National de Redresare si Rezilienta,, în cadrul apelului MS-733 aferent Componenta C7- Transformare digitala I3. Realizarea sistemului de eHealth si telemedicina, Investiției specifice I3.3. - Investiții în sistemele informatice și în infrastructura dig

Home Licitatii publice

Anunt de licitatie publica organizat de INSTITUTUL CLINIC FUNDENI

A fost publicata o noua oportunitate de achizitie publica.
Descoperiti cele mai recente licitatii publice organizate de institutii si organizatii din tara.

Organizator

INSTITUTUL CLINIC FUNDENI

Titlul licitatiei: România – Pachete software şi sisteme informatice – “Furnizare echipamente IT si solutii software” in cadrul proiectului ”DIGITALIZARE@ICFundeni” Nr. 2088/169/1.3.3/13.03.2025, finantat prin Planul National de Redresare si Rezilienta,, în cadrul apelului MS-733 aferent Componenta C7- Transformare digitala I3. Realizarea sistemului de eHealth si telemedicina, Investiției specifice I3.3. - Investiții în sistemele informatice și în infrastructura dig

  • Anunturi de achizitii
  • Caiete de sarcini
  • Termene si conditii
  • Ofertanti si furnizori
  • Finantare UE
  • Contracte de executie
  • Evaluare oferte
  • Transparenta in achizitii

Data publicarii anuntului:

2026-08-28

Loc de implementare a lucrarii:

Bucuresti

Conform clasificării CPV, proiectul aparține codului 48000000 - Pachete software si sisteme informatice.
Timpul alocat pentru această investiție este de 2 luni, potrivit cerințelor.
Proiectul pentru care se lansează această licitație este cunoscut sub denumirea: "“Furnizare echipamente IT si solutii software” in cadrul proiectului ”DIGITALIZARE@ICFundeni” Nr. 2088/169/1.3.3/13.03.2025, finantat prin Planul National de Redresare si Rezilienta,, în cadrul apelului MS-733 aferent Componenta C7- Transformare digitala I3. Realizarea sistemului de eHealth si telemedicina, Investiției specifice I3.3. - Investiții în sistemele informatice și în infrastructura dig" și reprezintă o inițiativă importantă în domeniu.
Intervenția descrisă în această licitație urmează a fi aplicată pe teritoriul Bucuresti.
Autoritatea publică implicată în această achiziție este INSTITUTUL CLINIC FUNDENI.

Descriere licitatie:

Contract de furnizare ”echipamente IT si solutii software” in cadrul proiectului ”DIGITALIZARE@ICFundeni” Nr. 2088/169/1.3.3/13.03.2025, finantat prin Planul National de Redresare si Rezilienta,, în cadrul apelului MS-733 aferent Componenta C7- Transformare digitala I3. Realizarea sistemului de eHealth si telemedicina, Investiției specifice I3.3. - Investiții în sistemele informatice și în infrastructura digitală a unităților sanitare publice au ca scop implementarea de sisteme informatice spitalicești integrate (SIS)., în cantitățile prevăzute în caietul de sarcini. NOTA : Potrivit prevederilor art. 160 din Legea nr. 98/2016, cu modificarile si completarile ulterioare, autoritatea contractanta stabileste 1 termen - limita in care va asigura raspunsul clar si complet la solicitarile de clarificare/informatii suplimentare ale ofertantilor astfel: Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor/candidaturilor este 18 zile. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare în a 11 zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.

...

🔒 Pentru a vizualiza toate detaliile acestei licitatii, va rugam sa va autentificati sau sa va creati un cont gratuit.

  • Prin contul dumneavoastra, veti putea:
  • ✅ Primiti notificari despre licitatii noi pe e-mail
  • ✅ Cautati licitatii dupa criterii relevante
  • ✅ Vizualizati listele complete cu licitatii
  • ✅ Salvati si urmariti licitatiile de interes



Inregistrati-va acum si explorati GRATUIT licitatiile publice timp de 60 de zile!

Monitorizarea licitatiilor publice in Romania

Explorati harta interactiva pentru a descoperi licitatiile publice organizate in luna Iulie in Romania. Fiecare punct de pe harta indica o regiune in care au avut loc licitatii publice, iar dimensiunea acestuia reflecta numarul total de anunturi publicate in acea zona. Astfel, puteti observa clar regiunile cu cea mai intensa activitate in domeniul achizitiilor publice.

Daca doriti acces la detalii specifice despre licitatiile recente sau vreti sa vedeti ce anunturi au fost publicate ieri, ultima saptămână sau la o data specifica, va invitam sa va inregistrati pe site. Prin contul dvs. , veti putea explora in detaliu cele mai noi oportunitati si veti putea primi notificari personalizate atunci cand apar licitatii relevante pentru dumneavoastra.


Explorati noi oportunitati de crestere pentru afacerea dvs.! Sunteti doar la un pas distanta de licitatiile care pot transforma viitorul companiei dvs.

Descoperiti licitatii relevante din intreaga Uniune Europeana si accesati parteneriate strategice care va pot creste cifra de afaceri. Profitati de o platforma intuitiva, notificari personalizate si acces rapid la cele mai recente oportunitati din domeniul dvs.!

Descoperiti cum functioneaza aplicatia