Autentificare

BV-CL-R07 Extinderea si reabilitarea sistemelor de alimentare cu apa si canalizare in Bod si extinderea sistemelor de alimentare cu apa si canalizare in Sanpetru

Home Licitatii publice

Anunt de licitatie publica organizat de Compania APA Brasov

A fost publicata o noua oportunitate de achizitie publica.
Descoperiti cele mai recente licitatii publice organizate de institutii si organizatii din tara.

Organizator

Compania APA Brasov

Titlul licitatiei: România – Lucrări pentru conducte de alimentare cu apă – BV-CL-R07 Extinderea si reabilitarea sistemelor de alimentare cu apa si canalizare in Bod si extinderea sistemelor de alimentare cu apa si canalizare in Sanpetru

  • Anunturi de achizitii
  • Caiete de sarcini
  • Termene si conditii
  • Ofertanti si furnizori
  • Finantare UE
  • Contracte de executie
  • Evaluare oferte
  • Transparenta in achizitii

Data publicarii anuntului:

2026-08-06

Loc de implementare a lucrarii:

Brasov

Durata exactă a contractului nu a fost specificată în documentația publicată.
Implementarea proiectului propus se va face în Brasov, regiune menționată ca punct principal de desfășurare.
Contractul care urmează a fi atribuit se referă la proiectul cu titlul: "BV-CL-R07 Extinderea si reabilitarea sistemelor de alimentare cu apa si canalizare in Bod si extinderea sistemelor de alimentare cu apa si canalizare in Sanpetru".
Organizatorul oficial al acestei licitații este Compania APA Brasov, instituție responsabilă cu derularea achiziției.
Conform clasificării CPV, contractul este legat de codul 45232150 – Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa.

Descriere licitatie:

BV-CL-R07 „ Extinderea și reabilitarea sistemelor de alimentare cu apă și canalizare în Bod și extinderea sistemelor de alimentare cu apă și canalizare în Sânpetru” Entitatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (http://sicap-prod.e-licitatie.ro/pub). CLAUZA SUSPENSIVA Va aducem la cunostinta ca in data de 19.06.2024 a fost semnat Contractul de Finantare nr. 31/19.06.2024, cod SMIS 319762, aferent Proiectului regional de dezvoltare a infrastructurii de apa si apa uzata din judetul Brasov/ Regiunea Centru -etapa II (PDD). Mentionam ca in cadrul acestui proiect este inclusa si finantarea contractului de lucrari: BV-CL-R07 „ Extinderea si reabilitarea sistemelor de alimentare cu apa si canalizare in Bod si extinderea sistemelor de alimentare cu apa si canalizare in Sanpetru”.

...

🔒 Pentru a vizualiza toate detaliile acestei licitatii, va rugam sa va autentificati sau sa va creati un cont gratuit.

  • Prin contul dumneavoastra, veti putea:
  • ✅ Primiti notificari despre licitatii noi pe e-mail
  • ✅ Cautati licitatii dupa criterii relevante
  • ✅ Vizualizati listele complete cu licitatii
  • ✅ Salvati si urmariti licitatiile de interes



Inregistrati-va acum si explorati GRATUIT licitatiile publice timp de 60 de zile!

Monitorizarea licitatiilor publice in Romania

Explorati harta interactiva pentru a descoperi licitatiile publice organizate in luna Iulie in Romania. Fiecare punct de pe harta indica o regiune in care au avut loc licitatii publice, iar dimensiunea acestuia reflecta numarul total de anunturi publicate in acea zona. Astfel, puteti observa clar regiunile cu cea mai intensa activitate in domeniul achizitiilor publice.

Daca doriti acces la detalii specifice despre licitatiile recente sau vreti sa vedeti ce anunturi au fost publicate ieri, ultima saptămână sau la o data specifica, va invitam sa va inregistrati pe site. Prin contul dvs. , veti putea explora in detaliu cele mai noi oportunitati si veti putea primi notificari personalizate atunci cand apar licitatii relevante pentru dumneavoastra.


Explorati noi oportunitati de crestere pentru afacerea dvs.! Sunteti doar la un pas distanta de licitatiile care pot transforma viitorul companiei dvs.

Descoperiti licitatii relevante din intreaga Uniune Europeana si accesati parteneriate strategice care va pot creste cifra de afaceri. Profitati de o platforma intuitiva, notificari personalizate si acces rapid la cele mai recente oportunitati din domeniul dvs.!

Descoperiti cum functioneaza aplicatia